Spawacz TIG

Functieomschrijving

Posiadasz doświadczenie jako spawacz TIG i szukasz stałej pracy w renomowanej firmie?

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Putten który specjalizuje się w budowie maszyn dla przemysłu spożywczego i codziennie opracowuje nowe rozwiązania w celu optymalizacji procesów produkcyjnych poszukujemy osób do wzmocnienia teamu.

Jako Spawacz TIG jeteś odpowiedzialny za:

  • Budowanie i testowanie maszyn
  • Regulacje maszyn podczas testowania
  • Rozwiązywanie problemów mechanicznych

Zasadniczo pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Później instnieje rónież możliwość pracy między godzina 7:00 a 16:00.

Czy chcesz też pracować w soboty? Jest to również możliwe! Opróćz maszyn budowlanych bierzesz również udział w instalacjach. W razie potrzeby przepracowaną sobotę można zrekompensować biorąc wolny dzień od pracy.

Functie-eisen

  • Certyfikat TIG
  • Min 3 letnie doświadczenie w pracy jako spawacz TIG
  • Min 3 letnie doświadczenie w pracy ze stalą oraz stalą nierdzewną
  • W posiadaniu ważnego certyfikatu VCA
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym

Aanbod

  • Dobre wynagrodzenie odpowiadające szkoleniu i doświadczenia między 15e - 18e/ brutto
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach
  • Przyjemne, zmotywowane i młode środowisko pracy
  • Pewne, cotygodniowe wypłaty na konto
  • Możliwość otrzymania kontraktu z klientem
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy 0,19e/km
  • Możliwość relokacji dla osób które są chętne podjąć pracę

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać Cv na adres email dorota@24people.nl z dopiskiem Spawacz Putten a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Dorota pod numerem 0685604247

Locatie

Putten

Contactpersoon

Dorota Krawczuk
dorota@24people.nl

2019-11-21T09:46:50Z
24People