Monter/instalator

Functieomschrijving

Szukasz pracy jako monter/instalator?

Jako monter/instalator u naszego ulubionego klienta w regionie Waalwijk, wszystko kręci się wokół instalacji elektrycznych i wentylacyjnych.  Od zaraz poszukujemy osób na stanowisko monter/instalator instalacji wentylacyjnych.

Jeśli masz doświadczenie w elektrotechnice i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze? Skontaktuj się z nami! Żaden dzień pracy montera instalacji wentylacyjnych nie jest taki sam w tej organizacji. Twoje obowiązki jako montera/instalatora instalacji wentylacyjnych są następujące:

  • Montaż okablowania
  • Montaż rurek do kabli
  • Montowanie czujników wykrywania gazu
  • Montaż elementów centrali przeciwpożarowych
  • Montaż wentylatorów

Functie-eisen

Wymagania dotyczące pracy:

  • Doświadczenie w elektrotechnice lub pracach ogólnomontażowych
  • W posiadaniu ważnego certyfikatu VCA
  • Czytanie rysunków technicznych jest mile widziane
  • Prawo jazdy B wymagane
  • Mieszkańcy Belgii mile widziani ze względu na międzynarodowe projekty.

Bedrijfsprofiel

Nasz klient to innowacyjna, odpowiedzialna społecznie, niezawodna i świadoma środowiska firma. W dziedzinie techniki stała się w ostatnich latach liderem rynku w holenderskim sektorze instalacyjnym. Firma odgrywa znaczącą rolę w dziedzinie garaży parkingowych i wentylacji tunelowej w Holandii i za granicą. Projektuje, montuje i dostarczają systemy wentylacji do garaży, systemy nadciśnienia na klatkach schodowych i podobne systemy, takie jak systemy wykrywania CO / LPG oraz alarmy przeciwpożarowe. Firma pomaga stworzyć ludziom bezpieczne, zdrowe i energooszczędne środowisko życia oraz pracy.

Aanbod

Przyjemne, nieformalne środowisko pracy Wynagrodzenie od 12,50 € za godzinę Dodatek za dojazd do pracy 0,19€/km Możliwości udziału w szkoleniach Wszechstronna praca o wysokim stopniu niezależności Możliwość przejścia na umowę u klienta

Oferta od zaraz tylko dla osób posiadających własne zakwaterowanie i transport. Również z terenu Belgii.

Locatie

Waalwijk

Contactpersoon

Ewelina Wozniak
ewelinawozniak@24people.nl

2019-11-18T03:25:42Z
24People